Jak pracujemy w CBTC Systemy Magazynowe?

Jak wygląda budowa systemów magazynowych, których zadaniem jest efektywne wykorzystanie powierzchni w magazynach czy centrach logistycznych? W CBTC od wielu lat doskonalimy ten proces - od wywiadu z klientem, analizę potrzeb i miejsca, przez projektowanie i montaż konstrukcji. Jak to wygląda w praktyce? Co wyróżnia nasze podejście? 

Po pierwsze, szczegółowy wywiad

W CBTC Systemy Magazynowe do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Podstawą naszej pracy jest wnikliwy wywiad z przedsiębiorcą, który chce powiększyć powierzchnię magazynu czy stworzyć biura wewnątrz centrum logistycznego. Wywiad obejmuje wszelkie możliwe okoliczności zlecenia, w tym między innymi:

Po drugie, projekt

Informacje zebrane w ramach wywiadu umożliwiają nam stworzyć projekt całej konstrukcji, która pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Pracujemy we własnym biurze projektowym, dzięki czemu faza ta przebiega szybko i sprawnie. Gotowy projekt przekazujemy niezwłocznie do akceptacji. 

Po trzecie, pomiary

Gdy mamy za sobą fazę projektowania i akceptacji, przystępujemy do prac już na terenie firmy. Weryfikujemy wszystkie założenia i plany ze stanem faktycznym. Dokonujemy szczegółowych pomiarów, aby wykluczyć jakiekolwiek nieprzewidziane wcześniej okoliczności czy wątpliwości konstrukcyjne. To jeden z najważniejszych etapów - bez weryfikacji z natury nie możemy stworzyć najbardziej ergonomicznych przestrzeni czy dobrać poprawnie dodatkowych elementów, takich jak schody, rampy czy barierki. 

Po czwarte, produkcja z najwyższej jakości stali cynkowanej

Dobór systemów składowania to nasza specjalność. Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo całej konstrukcji, w związku z czym stawiamy na najlepszych producentów. 

Od momentu zaakceptowania projektu do zakończenia produkcji systemu magazynowego mija nie więcej, niż 3 tygodnie. Dzięki temu możemy szybko przystąpić do ostatniego etapu realizacji zamówienia. 

Po piąte, montaż

Antresole czy podesty to konstrukcje modułowe, które realizuje wykwalifikowany i doświadczony personel. Biorąc pod uwagę, że montaż odbywa się w użytkowanym magazynie, organizujemy go tak, aby przebiegały one jak najszybciej i bez zaburzania rytmu pracy.

W tym miejscu możesz zobaczyć wideo z jednej z naszych realizacji. Sprawdź również inne nasze realizacje - zapraszamy do kontaktu. 

Sprawdź naszą galerie rozwiązań i realizacje