Antresole magazynowe

Antresole magazynowe to jednolite, wykonana z cynkowanej stali konstrukcja, która składa się z regałów półkowych oraz schodów, kładek zawieszonych na regałach, stref załadowczych oraz wszelkich elementów podnoszących bezpieczeństwo, np. balustrady. W Metal Sistem tworzymy antresole półkowe jednopoziomowe (0+1) oraz dwupoziomowe (0+2).

Zalety antresoli magazynowej

Antresola magazynowa nie tylko pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń magazynową w przedsiębiorstwie, ale również jest środkiem do usprawnienia procesów składowania i odbierania wyrobów. Jednocześnie zwiększenie przestrzeni nie wiąże się z ogromnymi kosztami i budową nowego magazynu. Zaletą antresoli jest również to, że można ją zaaranżować na danej powierzchni wedle upodobania i dostosować do specyficznych potrzeb branży. Antresola magazynowa doskonale sprawdzi się w przypadku firm produkcyjnych czy handlowych, jak również w przypadku tych przedsiębiorstw, które chcą np. archiwizować dokumenty.

Jakie są możliwości techniczne antresoli magazynowych?

 • Liczba poziomów: 0+1 lub 0+2
 • Minimalna wysokość kondygnacji: 2200 mm
 • Maksymalna długość półki: 1500 mm
 • Maksymalna głębokość półki: 800 mm
 • Maksymalna szerokość alejek i schodów: 1200 mm
 • Maksymalne obciążenie ciągów komunikacyjnych: 300 kg/m2

Szybka realizacja

Od momentu podpisania umowy produkujemy antresolę w 3 tygodnie

Indywidualne podejście

Maksymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń magazynu

Profesjonalne wykonanie

Budujemy antresolę tak, aby nie wpływać na przebieg procesów w przedsiębiorstwie

Doświadczenie na rynku

Jesteśmy obecni w branży od 50 lat, obecnie sprzedajemy nasze rozwiązania w 80 krajach

Projekt antresoli tworzymy na podstawie potrzeb klienta, tj. co będzie składował (gabaryt), jakie będzie obciążenie półek, jaki jest potrzebny rozstaw między półkami. Jednocześnie dopasowujemy wstępne zapotrzebowanie do warunków panujących w magazynie klienta. W ten sposób weryfikujemy możliwości montażu w danej przestrzeni, bierzemy pod uwagę stosowany sprzęt, rotację produktów i inne czynniki, które decydują o wyborze konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych, np. nośność podłoża. W ten sposób możemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.
Zgodnie z prawem Budowlanym wybudowanie antresoli zmienia warunki użytkowania budynków, w związku z czym niezbędne jest pozwolenia na budowę, aby antresola mogła powstać.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Telefon

  E-mail*

  Twoja wiadomość

  Realizacje

  Pobierz katalog teczhniczny naszego systemu

  Galeria

  Skontaktuj się z nam, aby uzyskać fachową pomoc

  E-Sklep

  Rozwiązania magazynowe dostępne od ręki

  Nasze strony