Piętra SMART

Piętra SMART - nowoczesne podesty dla wymagających branż

Zwiększenie powierzchni usługowej czy wystawowej wcale nie musi się wiązać z koniecznością wynajęcia lub wybudowania nowego budynku. Rozwiązaniem, które pozwala skutecznie rozwijać biznes bez ponoszenia ogromnych kosztów, jest budowa piętra typu SMART. Dzięki niemu łatwo można powiększyć niezbędną przestrzeń, co w konsekwencji przełoży się na szybszą realizację celów biznesowych.

Dla kogo tworzymy podesty SMART?

Projektujemy i budujemy piętra SMART dla firm handlowych oraz usługowych, które poza bezpieczeństwem i efektywnym wykorzystaniem powierzchni stawiają również na estetykę wykończenia. Z tego powodu piętra SMART proponujemy sklepom wielkopowierzchniowym, salonom, bibliotekom, kawiarniom/restauracjom czy firmom, które chcą stworzyć otwarte przestrzenie biurowe. Nasze piętra SMART doskonale sprawdzą się jako przestrzeń na stoliki dla klientów lub jako kolejne piętro wystawowe. Wyróżnia je nie tylko estetyka, ale i np. wyższym stopniem redukcji hałasu. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jakość wykonania

Stawiamy na materiały, dzięki którym dodatkowe piętro/antresola będzie służyć firmie przez wiele lat

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Zaprojektujemy piętro SMART w każdym budynku, który spełnia podstawowe wymagania techniczne

Bezpieczeństwo

Tworzymy piętra, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, zarówno bhp, jak i ppoż.

Doświadczenie

Z powodzeniem budujemy antresole i piętra SMART. Mamy ponad 50 lat doświadczenia w branży.

Formularz kontaktowy

  Standardowy kolor konstrukcji

  Zrzut ekranu 2021-04-2 o 14.04.41

  Opcjonalne kolory na zamówienie

  podesty magazynowe
  Tak, nasze produkty spełniają takie normy jak EN ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004 i otrzymały aprobaty techniczne uznanych ośrodków w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Włochy.
  Do budowy pięter SMART używamy materiałów najwyższej jakości: cynkowaną stal własnej produkcji oraz podesty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto piętra SMART składają się ze schodów (wewnętrznych lub zewnętrznych) oraz barierek ochronnych.
  Podobnie jak w wypadku typowo magazynowych rozwiązań, tak i w ramach projektowania i budowy pięter SMART opieramy się na potrzebach klienta i możliwościach technicznych budynku. Dzięki dokładnym pomiarom weryfikujemy, jak najefektywniej stworzyć nową powierzchnię użytkową, która będzie bezpieczna w użytku. Jednocześnie dostosujemy estetykę piętra do charakteru lokalu i branży, którą reprezentuje.

  Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko

   Telefon

   E-mail*

   Twoja wiadomość

   Nasze strony